به گزارش کانون پژوهش‌های اهل‌سنّت به نقل از تارنمای دانشگاه ادیان و مذاهب، دارندگان مدرک دکتری و کلیه طلاب دارای مدرک دکتری یا سطح چهار حوزه می‌توانند در دوره رایگان تربیت مدرس ویژه تدریس به زبان عربی برای رشته‌های تحصیلی «علوم قرآنی»، «مدیریت رسانه»، «فلسفه»، «ادیان ابراهیمی»، «فقه و حقوق عمومی»، «فقه و حقوق مقارن»، «حقوق»، «تاریخ اسلام» و «ادبیات عرب» شرکت کنند.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب افزود: علاقه‌مندان ابتدا در دوره فشرده سه ماهه آشنایی با زبان عربی شرکت می‌کنند. سپس پذیرفته‌شدگان می‌توانند در دوره یک ماهه آشنایی به رشته‌های مذکور شرکت کنند.

افرادی که این دوره پنج‌ماه را که به صورت مجازی برگزار می‌شود، پشت سر بگذارند، از سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ می‌توانند در دانشگاه ادیان و مذاهب در مقطع کارشناسی ارشد به تدریس بپردازند.

این رویداد، فرصتی ویژه برای تدریس در دانشگاه ادیان و مذاهب به زبان عربی می‌باشد و علاقه‌مندان می‌بایست تنها تا پایان مهرماه ۱۴۰۰ نسبت به ثبت‌نام از طریق آدرس اینترنتی azmoon.urd.ac.ir اقدام نمایند. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره  همراه ۰۹۰۳۷۲۰۴۸۹۹ تماس حاصل کنند. گفتنی است این دوره رایگان بوده و به صورت مجازی برگزار خواهد شد. به کلیه شرکت‌کنندگان در این دوره، گواهی شرکت در دوره اعطا خواهد شد.

مطالعه بیشتر